Slavnostní dorty a cupcakes

Sladkosti upečené s láskou

Někdy je ohromný slavnostní dort, který budete společně krájet, tou pravou volbou. Někdy jsou to zase drobné cupcakes, které můžete pojídat ve stoje. A někdy je to kombinace obojího. Naše láska ke sladkému se odráží na precizních výtvorech našich cukrářů. Ochutnejte sami.

Specializujeme se na výrobu dortů individuálně navržených pro každou příležitost. Naše dorty jsou unikátní nejen svým designem a precizním zpracováním, ale i použitím netradičních těst a náplní z nejkvalitnějších čerstvých surovin. Každý návrh vytváříme podle požadavků a inspiraci hledáme všude: ve výtvarném umění, hudbě, architektuře, životním stylu a všude kolem nás. Ale hlavní inspirací jste vy! Vzhled dortu je vždy navržen tak, aby odpovídal příležitosti, pro jakou je vytvořen. Dort od nás může být hravý, elegantní, decentní, bláznivý, dekadentní ale nikdy nebude nudný!

Kdy objednat dort?

Co nejdříve, abyste si zamluvili volný termín! Některé atraktivní termíny jako je pátek nebo sobota bývají zejména v letním období zamluvené pro svatební dorty i několik měsíců dopředu. Také je nutné počítat s časem na zpracování návrhu. Minimální doba potřebná pro výrobu dortu a dekorací je 3 dny, u náročných dekorací je delší. Po ověření volného termínu pro výrobu dortu vám můžeme nezávazně rezervovat termín minimálně po dobu, než Vám zpracujeme návrh s konečnou cenovou kalkulací.

ZÁKLADNÍ TVARY DORTŮ

Kruhové

Klasické kruhové tvary, vhodné pro každou slavnostní příležitost a téměř všechny styly a způsoby zdobení: romantické svatební dorty s květinami, dorty dětské s pohádkovými postavičkami, elegantní dorty k narozeninám pro dospělé a mnohé další.

Art Deco

Vysoké válce těchto dortů jsou ve skutečnosti dvě patra stejného průměru potažená dohromady. Svými tvary vyzývají ke zdobení ve stylu Art Deco. Jejich křehkost nejlépe zdůrazní jemné pastelové barvy oživené solitérní dekorací. Vhodné zejména jako dorty k narozeninám nebo dorty svatební.

Roztančený

Roztančené dorty mají několik pater, která se volně vznášejí nad sebou v různě nakloněných rovinách. Ohromující a dech beroucí dorty pro nezapomenutelné oslavy.

Hranaté

Hranaté dorty jsou modernější alternativou klasického tvaru. Oblíbené jsou minimalisticky zdobené dorty s patry umístěnými mimo střední linii. Vhodné zejména jako dorty svatební nebo dorty k narozeninám.

Páté přes deváté

Dorty „Páté přes deváté“ jsou vhodné nejen pro oslavu ve stylu Alenka v říši divů. Ze všech dortů jsou to ty nejbarevnější a nejbláznivější.

Kolik stojí dorty od Stones Catering?

Obvykle se ceny dortů pohybují mezi 130 Kč až 200 Kč za porci. Cena je závislá nejen na konečné velikosti, ale především na tvaru, technikách zdobení a četnosti dekorací.
Zakázkové dorty vyrábíme od cca 25 porcí.

Konečná cena je stanovena podle vámi odsouhlaseného návrhu před uzavřením závazné objednávky. V této ceně budou započítány i další položky jako instalace, zapůjčení stojanu apod. Závazná objednávka je uzavřena po zaplacení zálohy, tj. 50 % z konečné ceny zakázky.